Festyn rodzinny

FESTYN RODZINNY

26 maja 2018 roku odbył się w naszej „Dziewiątce” kolejny festyn rodzinny. Impreza ta wpisana jest już na stałe w harmonogram uroczystości naszego przedszkola i łączy trzy ważne święta:  Dzień Matki, Dzień Ojca i Dzień Dziecka.

W tym roku pogoda od samego rana dopisywała i nie trzeba było się martwić, czy uda się wszystko tak, jak zostało zaplanowane. W pięknie udekorowanym ogrodzie rozpoczęły się występy dzieci. Każda grupa przedstawiła opowieść ruchową przy muzyce. Następnie młodsze i starsze przedszkolaki zaśpiewały piosenki dla mam, gdyż impreza akurat odbywała się w Dzień Matki. Dzieci zebrały zasłużone gromkie brawa.

A później już nastał czas na różne przyjemności, i dla ducha, i dla ciała. Oferta była bogata i nikt się nie nudził. Galeria prac dzieci, kącik plastyczny, baloniki, próby „gaszenia pożaru”, dmuchany zamek, loteria, bufet pod chmurką i inne – wszystko przy profesjonalnej  organizacji wodzirejów,  personelu oraz Rady Rodziców.

Serdecznie dziękujemy wszystkim sponsorom festynu, Radzie Rodziców, rodzicom, dzieciom  i wszystkim uczestnikom tej miłej uroczystości. Zapraszamy w następnym roku.